Press "Enter" to skip to content

Birbynių dūdmaišių karas

Kitą kartą suklegėjus vienai vištai kilo baisus ažiotažas ir ėmė panikuoti visos vištos. Gaidys gi, išlaikė savo orumą ir liko ramus kaip visada. Tačiau vištų buvo tiek daug, kad jų neišėjo suvaldyti. Viena pasidavė kitos panikai ir šitaip kudakavo tūkstančiais tvarte esančių vištų. Mat anoji supanikavusioji višta įsivėlė į baisų skandalą ir per visą tvartą ėmė sklisti piktos apkalbos.

Varnalėšų nuskabymo paslaugos

Kokios razinos yra dedamos į vanilinį pudingą? Reikia gerų, stambių ir rudų razinų, geriausia iš Gruzijos, tokių, kad būtų ekstra kokybės. Atvažiavęs autobusas padės išrinkti tuos skalbinių miltelius, todėl traktorių padangoms nepritrūks cukraus ir vanilės. Vienas kardas atstojo du kardus, kurie buvo įtraukti į laidojimo urnų receptą.

Gera ir gudri mįslė

Buvo vienas namas, atsirado du namai. Pastatyti buvo dar trys namai, atsirado vienas namas ir sudarė ketvirtą namą. Dar buvo pastatyti penki sodai ir dvi gyvatvorės. Penkias gyvatvores statė statant šešis namus. Kiek namų ir gyvatvorių pastatyta?

Čiužiniai nuo pragulų

Laba diena, kiek galite gulėti? Reikia čiužinių nuo pragulų? Na, jeigu reikia, tai reikia. Galime suteikti. Viens, du, trys, penki čiužiniai kainuoja labai labai daug. Galime pasiūlyti geresnę nei gerą kainą, blogesnę nei blogą, ar kaip norite. Čiužinys nuo pragulų išmankštins kaulus ir palaikys tiesią laikyseną. Tačiau tai nereiškia, kad Jums nereikės sportuoti ir kilnoti hantelių. Reikės, dar ir kaip reikės. Miegokite ant čiužinių nuo pragulų ir nepasigailėsite.

Amžinybės įkvėptos mintys

Kiek dantų krapštukų galima pagaminti iš vieno medžio? Priklauso nuo medžio dydžio. Tačiau vidutiniškai vienas vidutiniško dydžio medis leidžia pagaminti apie milijoną dantų krapštukų, kurie yra išskirstomi į šimtą tūkstančių dantų krapštukų dėžučių. Tada mes krapštome dantis. Vienas žmogus per visą savo gyvenimą suvartoja apie ketvirtadalį tokio medžio.

Nubraižysime pagal Jūsų eskizą

Nubraižysime šiltnamį pagal Jūsų pateiktą eskizą. Sukursime eskizą. Pastatysime šiltnamį. Išvarysime iš jo kenkėjus. Padarysime viską, kad būtumėte didžiai patenkinti ir laimingi.