Press "Enter" to skip to content

Darbo vaisiai

Kokie tavo darbo vaisiai? Kokį davei rezultatą? Geri darbo vaisiai džiugina kiekvieną širdelę. Šiandien tokia pozityvi diena ir taip spindi žaismingi saulės spinduliukai, kad norisi tik nerūpestingai nusišypsoti. Diena, nešanti visokį savo gėrį ir priteklių, įkvėps darbams ne vieną. Toks pozityvumas, kad norisi tiesiog pašokti ir sušaukti gyvenimui kaip aš jį myliu bei padaryti kokį nors gerą darbą. Džiugina net darbai virtuvėje ir vištos kepimas, šiandien tikrai nepaprasta diena, kai galima pasiruošti sau kai ką ypatingo.

Talentų vežimas

Tavo asmenybė kaip koks talentų vežimas, kuriame talpinami daugybė skirtingų talentų. Tu tokia žavinga, tokia gabi asmenybė, kad tavo vežime telpa daugybė daugybė talentų. Išskleisk savo talentus šią žavią dieną ir pripildyk kitų širdžių vežimus. Talentų vežimas dosniai padalins savo dovanas visiems savo darbu jas užpelniusias.

Pinigas prie pinigo

Na reikia žmogui gi gyventi kažkaip. Jeigu jis nori daugiau pinigų, tai nereiškia, kad yra materialistas ir kad jam rūpi tik pinigai. Pragyvenimui tai irgi kažkaip reikia susimokėti. Centą prie cento kaupia laimingas rašytojas ir jau eina pirkti naują paltą, kad pakeistų aną sudriskusį. Saulė šiandien taip skaisčiai šviečia, kad norisi išlaisvinti save ir nusišypsoti.

Dienų diena

Šiandien yra dienų diena. Šiandien yra tavo diena kada šypsosies. Nusišypsok, nes viskas yra taip pozityvu. Sudainuok gražią dainą. Šiandien yra tavo diena ir rytoj bus tavo diena, tad šypsokis ir nugalėk šį gyvenimą.

Mažos bėdos

Tos bėdos, kurios yra iš tiesų mažos, atrodo kaip didelės. Ne tokios jos ir didelės, kaip atrodo. Nebeišdidinkime bėdų, o jas numažinkime. Mažytės tavo bėdos, mažytis žmogeli, tad būk laimingas tais dideliais džiaugsmais, kuriuos turi.

Ką tu turi?

Viskas ką tu turi tai patį save. Visa kita nepriklauso tau ir praeina. Memento mori. Atmink, kad mirsi. Miręs neteksi visko ką turėjai, visų daiktų, visų artimų žmonių, visko kas buvo užgyventa ir sukaupta. Išsaugosi tik save ir savo įgytus talentus bei įgūdžius. Visa kita ne tavo, neprisirišk.