Press "Enter" to skip to content

Kaip užmauti kelnes ir kojinaites katinams

Visus visus katinų šeimininkus, o gal teisingiau pasakius tarnus, kadangi katės yra valdovės, o žmonės joms tik nusižeminę patarnauja, kviečiame paskaityti šį tekstą, kuriame sužinosite kaip aprėdyti ir apmuturiuoti savo katinus, kates.

Be abejonės, katinas tai ne koks kinkomas arklys ir ne koks šuva – taip lengvai aprengiamas jis nesileis, nes neleidžia jo išdidumas. Katino išdidumas yra jo šventas dalykas ir tam jo išdidumui niekas negali prilygti. Tačiau jeigu vis tik su savo katinu „susikalbate“, metas peržvelgti ir praktikoje panaudoti tekste toliau dėstomus patarimus.

Kaip užmauti katinams kelnes?

Katinai juk nedėvi kelnių, kam čia dabar tos nesąmonės? Na bet jeigu norite, viskas daroma taip: iš pradžių kelnės yra pasiūdinamos. Jas pasiūdinus, jos yra dedamos ant katino. Katinas yra tiesiog paimamas į rankas, nesvarbu, nori jis to ar ne, ir rėminamas į mažytes ir aptemptas kelnaites. Kam to reikia? Ogi visai niekam. Tiesiog kai kurie žmonės mėgsta taip išsidirbinėti.

Dėmesio! Kelnės yra dedamos ne horizontaliai ant visų keturių kojyčių ir apatinės pilvo dalies, o vertikaliai, tik ant dviejų užpakalinių kanopų ir pakalio, kadangi katinas yra keturkojis padaras ir stovi ant keturių kojų. Kitu atveju, kelnės nepelnytai suvaržys jo laisvę ir judesius.

Kaip užmauti kojinaites?

Kojinaites užmauti kiek paprasčiau. Pasiūkite keturis mažyčius tumulėlius ir pakaitomis uždėkite juos ant kiekvienos letenėles. Viena vertus, keista, kodėl kojinaites reikia dėti ir ant dviejų priekinių letenyčių, kadangi priekinės letenytės žmogaus brėžinyje būtų rankų atitikmuo, o ant rankų kojinės juk nededamos, tik ant kojų. Šitokiu atveju, galėtume tarti, kad tebūnie tos ant rankyčių esančios kojinės – pirštinės.

Taigi, apmaukite kojinaites ir pirštinaites, kad Jūsų katinas būtų aprėdytas gražiai ir spindėtų prieš kitus katinus. Su tokiu katinu galėsite eiti apsipirkinėti į turgų, nes visi žmonės ir kiti katinai matys tokį nepaprastą grožį. Visas turgus ims kalbėti apie jus, todėl, nusipirkęs bulvių, galėsite išdidžiai patraukti namo.